KONST / Litografier / Färglitografi 15816555
nr 1581 6555
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Lund och Luna. Signerad och numrerad 10/125, Färglitografi, bildmått: 54x76 cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:47:11
27/11 20:42:11
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel